TELLIMUSTELE ALATES 49€ on transport pakiautomaati TASUTA!

Hüaluroonhape - Imeline ilueliksiir

Hüaluroonhape - Imeline ilueliksiir

Hüaluroonhape on looduslik aine, mida sisaldavad kõik elusolendid. Seda leidub erinevates kudedes, eriti rohkelt on seda nahas. Hüaluroonhappe ülesandeks on säilitada naha vedelikusisaldus ning on toetada naha elastsust tagava elastiini ja kollageeni tootmine nahas. Hüaluroonhape kaitseb sidekudesid ning aitab ära hoida infektsioone.

Paraku vanusega hüaluroonhappe kogus organismis järjest väheneb. 50.ndaks eluaastaks on alles vaid 50% naha algsest hüaluroonhappe sisaldusest. Seega on arusaadav, miks vananedes väheneb ka naha elastsus ning tekivad kortsud. Nii ongi paljude vananemisvastaste ilutoodete ja iluhoolduste võtmekomponendiks just hüaluroonhape. Ainus gramm hüaluroonhapet suudab siduda tervelt 6 liitrit vett!

Erinevates organismides ja kudedes sisalduv hüaluroonhape on identne ning seetõttu on ilutoodetesse lisatav hüaluroonhape nahale omane, imendub hõlpsasti ning ei tekita  allergilisi reaktsioone. Hüaluroonhapet hindavad ka Novexperti teadlased ning seda sisaldavad rohkelt kõik Hyaluronic Acid sarja tooted. Tõeliselt tõhusa toimeline on hüaluroonhappega näoseerum, mis sisaldab 4 erineva molekulaarsuurusega hüaluroonhapet. Ühes pudelikeses olev kogus on võrdne 20 hüaluroonhappesüstiga!

Novexperti hüaluroonhappe sarja lisandus uus toode - pihustatav näotoonik. Igas pihustuses on enam kui miljard hüaluroonhappemolekuli!  Kolmekordselt tõhus pihustatav näotoonik on vananemisvastase toimega, tugevalt niisutavate omadustega ning kaitseb nahka linnaõhus lenduvate saasteosakeste kahjuliku toime eest. Pihustipudel on hügieeniline, mugav kasutada ning ökonoomne: ühes pudelist jätkub 650 pihustuskorraks!