TELLIMUSTELE ALATES 49€ on transport pakiautomaati TASUTA!

Tellimine

Postikulu

  • Itella, Omniva, DPD pakiautomaat 2.99
  • Omniva, DPD kullerteenus 6.99

Tarneaeg
Toodete tarneaeg on tavapäraselt 2-7 tööpäeva. Tarneaega arvestatakse tellimuse tasumise hetkest. 

NB! Pangaülekandega tasutud tellimuste kohaletoimetusaeg võib olla tavapärasest mõnevõrra pikem, sest pangalingita sooritatud maksete laekumisi tuleb eraldi kontrollida.

Kuidas osta
Vali endale sobivad tooted, vajutades nuppu "lisa ostukorvi". Kui soovitud tooted on välja valitud, mine ostukorvi, kontrolli oma ostukorvi sisu, toodete kogused ja hinnad. Kui oled ostukorvis sisuga rahul, kinnita, et oled tutvunud meie Müügitingimustega ning vajuta nuppu "Maksa". Seejärel suunatakse sind tellimuse info lehele, kus saad sisestada oma andmed. Kui kontaktandmed on sisestatud ning nende õigsus kontrollitud, vajuta nuppu "Jätka ostlemist". Edasi suunatakse sind tarnemeetodi valimise lehele. Kui oled endale sobiliku tarneviisi valinud ning ka oma andmed ja ostukorvi sisu veelkord üle kontrollinud, vajuta nuppu "Jätka maksmist". Seejärel suunatakse sind ostu makse teostamise lehele, kus on sul veelkord võimalik üle kontrollida oma tellimuse isiklikud andmed, valida makseviisi, kontrollida veelkord ostukorvi sisu koos saatmiskuluga ning vajadusel lisada arve aadress, kus see erineb sinu tellimuse aadressist. Lõpuks vajuta nupule "Vaata tellimus üle", misjärel suunatakse sind tellimuse lehele, kus kuvatakse kogu sinu tellimuse informatsioon. Kui oled koondinformatsiooniga rahul, vajuta nuppu "Jätka tellimist". Kui valisid makseviisiks "Ettemaks pangaülekandega", saadetakse sulle tellimuse info, kus on kirjas ka tellimuse eest ülekande tegemiseks vajalik info. Kui valisid makseviisiks pangalingi, suunatakse sind peale tellimuse kinnitamist otse valitud pangalingi kaudu panka maksma. 

Maksmine
Kiireim, mugavaim ja turvalisem viis tellimuste eest tasumiseks on pangalink. Kui pangalingiga maksmine mingil põhjusel ebaõnnestub, saate tasuda ka pangaülekandega. Kogu info tellimuse ja maksmise kohta saadetakse tellimust kinnitades automaatselt Teie meiliaadressile. Arveldame ainult eurodes.

Silvaron OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Tellimuse eest pangalingiga tasudes edastab Silvaron OÜ maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Tagastamine
Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Tagastatav toode peab olema puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

Vaata rohkem infot lehelt Müügitingimused.